⚽ LIVE: Man United vs Arsenal — 72' | Skor 1–1 🏆 Liga Super Malaysia: Johor DT vs Selangor FC — Sabtu 8:45 PM 💰 BONUS: Cashback 5% untuk semua pertaruhan EPL minggu ini ⚡ H***im menang RM 8,400 dari parlay 5 pasukan hujung minggu lepas 🟢 5,620 pemain sedang bertaruh bola sepak di iwallet99 sekarang 🎯 ODDS: El Clasico — Real Madrid vs Barcelona odds dikemaskini 🏅 Piala Malaysia: Perlawanan separuh akhir — odds tersedia di iwallet99 🔥 Akumulator 7 pasukan — bonus kemenangan +100% untuk pemain iwallet99 ⚽ LIVE: Man United vs Arsenal — 72' | Skor 1–1 🏆 Liga Super Malaysia: Johor DT vs Selangor FC — Sabtu 8:45 PM 💰 BONUS: Cashback 5% untuk semua pertaruhan EPL minggu ini ⚡ H***im menang RM 8,400 dari parlay 5 pasukan hujung minggu lepas 🟢 5,620 pemain sedang bertaruh bola sepak di iwallet99 sekarang 🎯 ODDS: El Clasico — Real Madrid vs Barcelona odds dikemaskini 🏅 Piala Malaysia: Perlawanan separuh akhir — odds tersedia di iwallet99 🔥 Akumulator 7 pasukan — bonus kemenangan +100% untuk pemain iwallet99
PERLAWANAN LANGSUNG SEKARANG 48 perlawanan

Pertaruhan Bola Sepak Online Malaysia – Odds Terbaik & Live Betting 24/7 di iwallet99

Dari EPL hingga Liga Super Malaysia, dari La Liga hingga Piala AFF — iwallet99 menawarkan ribuan pasaran bola sepak setiap hari dengan odds yang kompetitif dan pengalaman live betting yang benar-benar mendebarkan.

0
Liga & Pertandingan
0
Pasaran Per Perlawanan
0
Perlawanan Live Harian
0
Pemain Aktif Harian
iwallet99

Bola Sepak & Pertaruhan — Dua Perkara yang Tak Dapat Dipisahkan untuk Peminat Malaysia

Kalau anda ikuti perkembangan bola sepak Malaysia, anda pasti tahu betapa semangatnya peminat tempatan terhadap sukan ini. Dari perlawanan Liga Super Malaysia di Stadium Sultan Ibrahim Johor Bahru hingga menonton EPL waktu tengah malam sambil minum kopi di warung — bola sepak sudah sebati dengan budaya harian ramai rakyat Malaysia. Di iwallet99, kami memahami semangat itu dan menjadikan pengalaman pertaruhan bola sepak sebagai sesuatu yang lebih dari sekadar meletakkan wang — ia tentang rasa terlibat secara mendalam dalam setiap perlawanan.

Platform pertaruhan bola sepak iwallet99 menawarkan lebih 60 liga dari seluruh dunia, dengan tumpuan khusus kepada liga yang paling diminati oleh pemain Malaysia. EPL sudah tentu menjadi pilihan teratas — perlawanan Liverpool, Manchester City, Arsenal, dan Manchester United sentiasa menarik ribuan pertaruhan setiap hujung minggu. Liga Super Malaysia pula memberikan peluang untuk menyokong pasukan tempatan seperti Johor Darul Ta'zim, Selangor FC, Kuala Lumpur City, dan Pahang FA sambil menjana pendapatan tambahan.

Selain liga utama, iwallet99 turut merangkumi La Liga (Sepanyol), Bundesliga (Jerman), Serie A (Itali), Ligue 1 (Perancis), serta pertandingan antarabangsa seperti Piala AFF, Piala Asia AFC, dan Kelayakan Piala Dunia Asia. Ini bermakna tidak kira musim atau waktu, sentiasa ada perlawanan untuk anda ikuti dan pertaruhkan di iwallet99.

Keselamatan & Keadilan Pertaruhan di iwallet99

Semua odds yang dipaparkan di iwallet99 dikira secara bebas dan tidak dipengaruhi oleh mana-mana pihak ketiga yang tidak dibenarkan. Semua transaksi pertaruhan dilindungi dengan penyulitan SSL 256-bit. Keputusan perlawanan disahkan daripada sumber rasmi liga sebelum hasil pertaruhan diproses. Maklumat peribadi dan kewangan anda tidak pernah dikongsi kepada pihak luar tanpa kebenaran anda.

Baca Dasar Privasi penuh kami untuk maklumat lanjut.

Jenis Pertaruhan Bola Sepak yang Tersedia di iwallet99

Untuk setiap perlawanan bola sepak di iwallet99, anda boleh memilih dari pelbagai jenis pasaran pertaruhan. Pasaran 1X2 (menang-seri-kalah) adalah yang paling mudah dan sesuai untuk pemula — anda hanya pilih sama ada pasukan tuan rumah menang, perlawanan seri, atau pasukan luar menang. Handicap Asia (Asian Handicap) pula adalah pilihan popular di kalangan pemain Malaysia kerana ia menghapuskan kemungkinan seri dan memberikan nilai yang lebih baik untuk perlawanan dengan jurang kekuatan yang ketara antara dua pasukan.

Pasaran Over/Under (Jumlah Gol) membolehkan anda bertaruh sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan melebihi atau kurang dari nilai tertentu — biasanya 2.5 gol adalah garis pemisah yang paling popular. Pasaran BTTS (Both Teams to Score) bertanya sama ada kedua-dua pasukan akan menjaringkan sekurang-kurangnya satu gol masing-masing. Ada juga pasaran khusus seperti Penjaring Pertama, Markah Tepat, Penalti atau Tidak, Jumlah Penjuru, dan banyak lagi — semuanya tersedia di iwallet99 untuk setiap perlawanan utama.

Perlawanan & Odds Terkini

Dikemaskini setiap beberapa saat secara langsung

English Premier League ● LIVE
Manchester United
1 – 1
Arsenal
72' Minit Old Trafford
Man United 2.15
Seri 3.40
Arsenal 1.95
Over 2.5 1.78
Under 2.5 2.05
Liga Super Malaysia ● LIVE
Johor DT
2 – 0
Selangor FC
58' Minit Stadium Sultan Ibrahim
Johor DT 1.48
Seri 4.20
Selangor 5.80
Over 2.5 1.62
Under 2.5 2.28
English Premier League
Liverpool
vs
Sabtu
10:30 PM
vs
Manchester City
Liverpool 2.30
Seri 3.25
Man City 2.10
Over 2.5 1.72
BTTS Ya 1.68
La Liga
Real Madrid
vs
Ahad
3:00 AM
vs
Barcelona
Real Madrid 2.05
Seri 3.40
Barcelona 2.20
Over 2.5 1.65
BTTS Ya 1.60
UEFA Champions League
Bayern Munich
vs
Rabu
3:00 AM
vs
PSG
Bayern 1.95
Seri 3.60
PSG 2.85
Over 2.5 1.80
Asian -0.5 1.88
English Premier League ● LIVE
Manchester United
1 – 1
Arsenal
72' Minit Old Trafford
Man United2.15
Seri3.40
Arsenal1.95
Over 2.51.78
Under 2.52.05
English Premier League
Liverpool
vs
Sabtu 10:30 PM
vs
Manchester City
Liverpool2.30
Seri3.25
Man City2.10
Over 2.51.72
BTTS Ya1.68
English Premier League
Chelsea
vs
Ahad 8:00 PM
vs
Tottenham
Chelsea1.88
Seri3.50
Tottenham3.20
Over 2.51.75
Asian -0.51.82
Liga Super Malaysia ● LIVE
Johor DT
2 – 0
Selangor FC
58' Minit
Johor DT1.48
Seri4.20
Selangor5.80
Over 2.51.62
Under 2.52.28
Liga Super Malaysia
KL City FC
vs
Sabtu 8:45 PM
vs
Pahang FA
KL City1.75
Seri3.60
Pahang3.80
Over 2.51.88
BTTS Ya2.10
Liga Super Malaysia
Penang FC
vs
Ahad 8:45 PM
vs
Terengganu FC
Penang2.60
Seri3.20
Terengganu2.40
Over 2.51.95
Under 2.51.90
La Liga
Real Madrid
vs
Ahad 3:00 AM
vs
Barcelona
Real Madrid2.05
Seri3.40
Barcelona2.20
Over 2.51.65
BTTS Ya1.60
La Liga
Atletico Madrid
vs
Sabtu 11:15 PM
vs
Sevilla
Atletico1.80
Seri3.50
Sevilla3.60
Over 2.51.95
Under 2.51.88
UEFA Champions League
Bayern Munich
vs
Rabu 3:00 AM
vs
PSG
Bayern1.95
Seri3.60
PSG2.85
Over 2.51.80
Asian -0.51.88
UEFA Champions League
Inter Milan
vs
Khamis 3:00 AM
vs
Atletico Madrid
Inter2.20
Seri3.30
Atletico2.50
Over 2.51.85
BTTS Ya1.75
Slip Pertaruhan 0
Pilih odds untuk menambah pilihan ke slip pertaruhan anda
iwallet99

Liga & Pertandingan yang Disokong di iwallet99

Dari tempatan hingga antarabangsa — kami tanggung semua yang anda ikuti

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
EPL
England · 380 perlawanan
🇲🇾
Liga Super Malaysia
Malaysia · 132 perlawanan
🇪🇸
La Liga
Sepanyol · 380 perlawanan
🇩🇪
Bundesliga
Jerman · 306 perlawanan
🇮🇹
Serie A
Itali · 380 perlawanan
🇫🇷
Ligue 1
Perancis · 306 perlawanan
🏆
UCL
Eropah · 125 perlawanan
🌏
Piala AFF
ASEAN · Musim Tertentu
🇲🇾
Piala Malaysia
Malaysia · Knock-out
🌍
Piala Dunia FIFA
Global · 64 perlawanan
🇵🇹
Primeira Liga
Portugal · 306 perlawanan
🌐
+50 Liga Lain
Pelbagai Negara

Pasaran Pertaruhan Bola Sepak di iwallet99

Ratusan pilihan pasaran untuk setiap perlawanan utama

1X2 – Hasil Perlawanan

Pasaran paling asas dan paling popular — pilih sama ada pasukan tuan rumah menang (1), perlawanan seri (X), atau pasukan luar menang (2). Sesuai untuk pemula.

Mudah Semua Liga Live Tersedia
Handicap Asia (Asian Handicap)

Hapuskan kemungkinan seri — pasukan lebih lemah diberi kelebihan gol. Memberikan nilai odds yang lebih baik untuk perlawanan tidak seimbang. Sangat popular di Malaysia.

Popular di Malaysia Nilai Lebih Baik Live Tersedia
Over/Under Jumlah Gol

Bertaruh sama ada jumlah gol dalam perlawanan lebih atau kurang dari nilai tertentu (contoh: Over/Under 2.5 gol). Tidak perlu tahu siapa menang — fokus pada gol sahaja.

Mudah Difahami Semua Liga Live Tersedia
BTTS – Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol

Ya atau Tidak — adakah kedua-dua pasukan akan menjaringkan sekurang-kurangnya satu gol masing-masing? Pasaran ini tidak mengambil kira siapa menang, hanya sama ada kedua-dua pasukan mencetak gol.

Keputusan Mudah Odds Menarik
Penjaring Pertama / Bila-bila Masa

Bertaruh pada pemain tertentu untuk menjaringkan gol pertama dalam perlawanan, atau bertaruh bahawa pemain tertentu akan mencetak gol pada bila-bila masa semasa 90 minit.

Odds Tinggi Pasaran Pemain
Akumulator / Parlay Pelbagai Perlawanan

Gabungkan beberapa perlawanan dalam satu slip pertaruhan untuk mendapatkan odds yang jauh lebih tinggi. Kemenangan dari satu pertaruhan menjadi bahagian pertaruhan seterusnya — potensi pulangan berganda.

Odds Bergabung Pulangan Tinggi Bonus +100%
iwallet99

Odds Perbandingan Perlawanan Pilihan di iwallet99

Nilai odds terkini untuk perlawanan utama minggu ini

Perlawanan 1 (Rumah) X (Seri) 2 (Luar)
Man Utd vs Arsenal 2.15 3.40 1.95
Liverpool vs Man City 2.30 3.25 2.10
Johor DT vs Selangor 1.48 4.20 5.80
Real Madrid vs Barca 2.05 3.40 2.20
Bayern vs PSG 1.95 3.60 2.85
Chelsea vs Tottenham 1.88 3.50 3.20
KL City vs Pahang 1.75 3.60 3.80

Odds dikemaskini secara langsung dan boleh berubah mengikut pergerakan pasaran.

Cara Mula Bertaruh Bola Sepak di iwallet99

1
Daftar Akaun Percuma

Buat akaun iwallet99 dalam kurang 2 minit. Perlukan nombor telefon Malaysia aktif, nama, dan kata laluan. Pengesahan SMS serta-merta. Tiada bayaran pendaftaran.

2
Deposit Melalui E-Wallet atau FPX

Deposit minimum RM 20 menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, atau FPX (Maybank2u, CIMB Clicks). Dana masuk dalam beberapa minit. Tuntut bonus bola sepak semasa deposit.

3
Pilih Perlawanan & Pasaran

Pergi ke seksyen Bola Sepak di iwallet99 dan pilih liga serta perlawanan yang anda minat. Klik pada odds yang anda mahu dan ia akan masuk ke slip pertaruhan anda secara automatik.

4
Tetapkan Jumlah Pertaruhan

Masukkan jumlah pertaruhan dalam slip. Sistem iwallet99 akan paparkan anggaran kemenangan secara automatik. Anda boleh menambah beberapa perlawanan untuk pertaruhan akumulator jika mahu.

5
Sahkan & Terima Kemenangan

Klik "Letakkan Pertaruhan" untuk mengesahkan. Jika pertaruhan anda menang, wang dikreditkan ke akaun anda serta-merta selepas keputusan rasmi perlawanan disahkan. Pengeluaran boleh dibuat bila-bila masa.

Apa yang Menjadikan Pertaruhan Bola Sepak di iwallet99 Lebih Baik?

Ciri-ciri yang direka untuk pemain bola sepak Malaysia

Live Betting 24/7

Bertaruh semasa perlawanan sedang berlangsung di iwallet99. Odds dikemaskini setiap beberapa saat mengikut perkembangan permainan — gol, kad merah, dan perubahan momentum semuanya memberi peluang baharu untuk anda manfaatkan.

Odds Kompetitif dengan Margin Rendah

iwallet99 menawarkan odds bola sepak dengan margin vig yang lebih rendah berbanding kebanyakan platform tempatan. Ini bermakna anda mendapat nilai yang lebih baik untuk setiap pertaruhan — perbezaan kecil dalam odds boleh memberi impak besar dalam jangka panjang.

Dioptimumkan untuk Mudah Alih

Semua ciri pertaruhan bola sepak di iwallet99 berfungsi sempurna pada telefon pintar iOS dan Android. Pantau odds, letak pertaruhan, dan semak keputusan perlawanan terus dari telefon tanpa muat turun aplikasi.

Ratusan Pasaran Per Perlawanan

Untuk perlawanan EPL dan La Liga utama, iwallet99 menawarkan lebih 200 pasaran berbeza — dari hasil perlawanan biasa hinggalah kepada pasaran khusus seperti jumlah penjuru, kad kuning pemain tertentu, atau masa gol pertama.

Bonus Akumulator & Cashback Bola Sepak

iwallet99 memberikan bonus tambahan untuk pertaruhan akumulator (parlay) — semakin banyak pasukan dalam slip anda, semakin tinggi bonus kemenangan yang anda terima. Cashback 5% mingguan khusus untuk pertaruhan bola sepak turut tersedia.

Cash Out (Tebus Awal)

Ciri Cash Out di iwallet99 membolehkan anda mengurangkan pertaruhan anda sebelum perlawanan tamat — baik untuk mengunci sebahagian keuntungan, atau untuk meminimumkan kerugian apabila perlawanan tidak berjalan seperti yang dijangka.

Panduan Bertaruh Bola Sepak Secara Bijak di iwallet99

Pertaruhan bola sepak adalah satu bentuk hiburan yang, apabila dilakukan dengan betul, boleh menjadikan pengalaman menonton perlawanan jauh lebih mendebarkan. Namun seperti semua bentuk pertaruhan, ada seni dan pengetahuan yang perlu ada supaya anda boleh membuat keputusan yang lebih bermaklumat. Di iwallet99, kami tidak hanya menyediakan platform — kami juga ingin membantu pemain Malaysia memahami cara bertaruh dengan lebih bijak.

Pertama sekali, adalah penting untuk memahami konsep nilai dalam pertaruhan bola sepak. Nilai bermaksud apabila anda percaya peluang sebenar sesebuah hasil lebih tinggi daripada yang ditunjukkan oleh odds. Contohnya, jika anda percaya Liverpool mempunyai 55% peluang untuk menang, dan odds yang ditawarkan oleh iwallet99 adalah 2.00 (bermakna platform menilai peluang pada 50%), maka itu adalah pertaruhan bernilai kerana jangkaan anda lebih tinggi daripada nilai yang terpantul dalam odds.

Handicap Asia adalah pasaran yang amat sesuai untuk pemain Malaysia yang mengikuti EPL dan Liga Super Malaysia dengan rapi. Berbeza daripada pasaran 1X2 biasa, Handicap Asia memberikan kelebihan atau halangan gol kepada satu pasukan, menghapuskan kemungkinan seri. Ini bermakna anda sentiasa mendapat keputusan menang atau kalah yang jelas — tiada situasi wang dikembalikan kerana seri. Memahami Handicap Asia dengan baik adalah salah satu kelebihan utama yang boleh membezakan pemain berpengalaman daripada pemula.

Liga Super Malaysia — Peluang Emas untuk Pemain Tempatan di iwallet99

Ramai pemain Malaysia menumpukan perhatian pada EPL semata-mata dan terabai peluang emas yang ada dalam Liga Super Malaysia. Hakikatnya, Liga Super Malaysia menawarkan peluang yang lebih baik untuk pemain tempatan yang mengikuti pasukan-pasukan Malaysia dengan rapi. Jika anda kerap menonton perlawanan Johor Darul Ta'zim di Stadium Sultan Ibrahim, atau mengikuti perkembangan KL City FC setiap minggu, anda mungkin mempunyai pengetahuan mendalam tentang pasukan tersebut yang tidak semua pembuat odds di luar negara miliki.

iwallet99 merupakan salah satu platform yang memberikan perhatian serius kepada Liga Super Malaysia — odds untuk liga tempatan dikemaskini dengan teliti dan pasaran yang tersedia adalah komprehensif. Dari Piala Malaysia hingga perlawanan Liga Premier, anda boleh bertaruh pada bola sepak tempatan dengan keyakinan bahawa odds yang ditawarkan adalah adil dan kompetitif.

Pertaruhan Akumulator — Cara Paling Popular untuk Menambah Nilai di iwallet99

Pertaruhan akumulator (atau parlay) adalah apabila anda menggabungkan dua atau lebih pilihan pertaruhan dalam satu slip. Odds untuk setiap pilihan digabungkan (didarab) bersama, menghasilkan odds keseluruhan yang jauh lebih tinggi berbanding pertaruhan tunggal. Contohnya, jika anda bertaruh RM 20 pada akumulator lima perlawanan dengan odds bergabung 15.00, kemenangan potensial anda adalah RM 300 — jauh lebih tinggi daripada RM 20 yang anda letakkan.

Di iwallet99, akumulator bola sepak mendapat bonus kemenangan tambahan — akumulator tiga pasukan mendapat bonus 25%, lima pasukan mendapat bonus 50%, dan tujuh pasukan atau lebih mendapat bonus sehingga 100% daripada kemenangan asal. Ini bermakna jika anda memenangkan akumulator tujuh pasukan dengan kemenangan RM 500, iwallet99 akan memberikan tambahan RM 500 lagi — menjadikan jumlah kemenangan anda RM 1,000.

Kaedah Deposit & Pengeluaran untuk Pertaruhan Bola Sepak di iwallet99

Meletakkan pertaruhan bola sepak di iwallet99 bermula dengan deposit yang pantas dan mudah. Platform kami menerima semua kaedah pembayaran utama Malaysia — Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, dan DuitNow untuk e-wallet; serta Maybank2u, CIMB Clicks, dan sistem FPX untuk pemindahan bank. Deposit minimum hanya RM 20, dan dana dikreditkan ke akaun anda dalam masa beberapa minit — cukup pantas untuk sempat letak pertaruhan sebelum perlawanan bermula.

Untuk pengeluaran kemenangan, proses berlangsung 24/7 termasuk hari cuti awam Malaysia seperti Hari Raya dan Hari Merdeka. Tiada perlu menunggu hari bekerja — kemenangan anda adalah milik anda dan boleh dikeluarkan bila-bila masa. iwallet99 komited kepada prinsip permainan bertanggungjawab. Sila bertaruh dalam had kemampuan kewangan anda dan jangan sesekali mengejar kerugian. Untuk panduan lanjut, layari halaman Permainan Bertanggungjawab kami.

Siap untuk Bertaruh pada Perlawanan Seterusnya?

Daftar di iwallet99 sekarang, tuntut bonus bola sepak eksklusif, dan mula menikmati odds kompetitif untuk liga kegemaran anda!

Daftar & Mula Bertaruh
iwallet99

Soalan Lazim – Pertaruhan Bola Sepak di iwallet99

Semua yang anda perlu tahu sebelum mula bertaruh bola sepak

Had pertaruhan minimum untuk kebanyakan pasaran bola sepak di iwallet99 adalah RM 2 per slip. Had maksimum berbeza mengikut jenis pasaran dan perlawanan — untuk perlawanan EPL utama, had boleh mencecah RM 10,000 atau lebih bagi pasaran 1X2 dan Handicap Asia. Ahli VIP menikmati had pertaruhan yang lebih tinggi mengikut tahap keanggotaan mereka. Maklumat had setiap pasaran dipaparkan dalam slip pertaruhan anda sebelum anda mengesahkan.

Jika sesebuah perlawanan ditangguhkan dan tidak diteruskan dalam masa 24 jam dari masa asal, semua pertaruhan yang berkaitan dengan perlawanan tersebut akan dibatalkan dan wang dikembalikan penuh ke akaun anda. Untuk pertaruhan akumulator yang melibatkan perlawanan yang dibatalkan, perlawanan tersebut akan dikeluarkan dari akumulator dan odds dikira semula berdasarkan perlawanan yang tinggal. Ini adalah polisi standard di iwallet99 untuk memastikan keadilan kepada semua pemain.

Ya, iwallet99 menawarkan live betting yang komprehensif untuk hampir semua perlawanan utama. Anda boleh meletakkan pertaruhan pada pelbagai pasaran semasa perlawanan sedang berlangsung — odds dikemaskini setiap beberapa saat mengikut perkembangan terkini perlawanan. Pasaran live yang tersedia termasuk hasil perlawanan, Handicap Asia semasa, Over/Under gol semasa, penjaring seterusnya, dan banyak lagi. Live betting memerlukan akaun aktif dan baki yang mencukupi.

Ciri Cash Out membolehkan anda menyelesaikan pertaruhan anda lebih awal — sama ada untuk mengunci keuntungan atau mengurangkan potensi kerugian. Contohnya, jika pasukan yang anda pertaruhkan sedang menang tetapi anda bimbang keadaan boleh berubah, anda boleh menggunakan Cash Out untuk menerima bayaran yang lebih rendah daripada kemenangan penuh tetapi lebih selamat. Nilai Cash Out yang ditawarkan dikira berdasarkan odds semasa perlawanan. Tidak semua pertaruhan dan pasaran layak untuk Cash Out — ciri ini dipaparkan dalam slip pertaruhan anda jika tersedia.

Tiada had pengeluaran harian minimum yang ketat untuk kemenangan biasa di iwallet99 — anda boleh mengeluarkan jumlah sekecil RM 30. Had pengeluaran maksimum harian bergantung kepada tahap VIP anda — ahli biasa mempunyai had yang berbeza daripada ahli Platinum atau Diamond. Untuk kemenangan yang sangat besar daripada akumulator atau pertaruhan bernilai tinggi, pasukan iwallet99 akan menghubungi anda untuk proses pengesahan tambahan sebelum pembayaran dibuat. Ini adalah langkah keselamatan standard untuk melindungi kedua-dua pihak.
English